Wyłonione zostały zwycięskie prace w konkursie „KREATYWNE MIASTA”

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że dnia 30.04.2023 wyłonione zostały zwycięskie prace w konkursie „KREATYWNE MIASTA”.

Celem konkursu było opracowanie graficznego kolażu przedstawiającego tytułowe „Kreatywne Miasta” . Temat konkursu miał zainspirować do przedstawienia ciekawych i oryginalnych opracowań pozostawiając jego uczestnikom dowolność interpretacji. Patronat nad konkursem objął Konsul Generalny RP w Charkowie Piotr Stachańczyk, JM Rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. arch. Andrzej Białkiewicz, Pani Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej dr hab. inż. arch. Magdalena Kozień-Woźniak, prof. PK ,Pan Dziekan Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Krakowskiej dr hab. inż. Stanisław Rybicki, prof. PK. oraz JM Rektor Zaporoskiego Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Zaporoska” prof. Wiktor Leonidowicz Greszta, Wszystkie otrzymane na konkurs prace reprezentowały bardzo wysoki poziom i pokazały kreatywne i nieszablonowe podejście do tematu autorów prac.

Poniżej przedstawiamy listę autorów zwycięskich prac:

1 miejsce –

Dominika Litwin

Венжега Єва [Wienżera Ewa],

2 miejsce –   Katarzyna Szymczyk

Гондар Сергій [Gondar Siergij],

3 miejsce –   Julia Potaczek

Шаблій Катерина [Szablij Katerina],

Wyróżnienia –

Kamila Chowaniec,

Dominika Hyła,

Дядченко Олександр [Djadczienko Oleksandr],

Замкова Даша [Zamkowa Dasza],

Малеванець Даніїл [Maliewaniec Danil],

Zwycięzców zapraszamy  po odbiór nagród  między 20 a 22 czerwca 2023 r. w godzinach pracy Sekretariatu Katedry Planowania Przestrzennego Projektowania Urbanistycznego i Ruralistycznego (A5).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.

JESIENIĄ ZOSTANIE ZORGANIZOWANA WYSTAWA WSZYSTKICH PRAC KONKURSOWYCH Z OBU EDYCJI KONKURSU NA KOLAŻ ( ROK 2022 I 2023)

Ponadto wszystkie prace zostaną opublikowane w książce pokonkursowej, której publikacja planowana jest w zimie tego roku.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.